Transmisje on-line

Transmisje on-line to nowa forma komunikacji oraz narzędzie w rękach marketingowca, które pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie mozliwości dystrybucji treści na temat marki czy produktu. Ta mocno rozwijająca się dziedzina wykorzystania multimediów daje niespotykane dotąd mozliwości szybkiego i stosunkowo taniego kontaktowania się z Odbiorcami, do ktorych trafić ma wysyłany przekaz.

Transmisje na żywo coraz częsciej wykorzystywane są do do prezentacji ustaleń walnych zgromadzeń spółek, realizacji szkoleń, transmisji z imprez sportowych i kulturalnych.

Streaming video ma także zastosowanie podczas wystąpień najważniejszych osób z życia politycznego czy też staje sie narzędziem w konsultacjach społecznych.

Transmisja online na urządzenia mobilne to nowe możliwości na dotarcie do klienta w dowolnym czasie i miescu. Duży i szybki rozwój sieci komórkowych niewątpliwie przyczyni sie do popularyzacji tego rodzaju przekazu dając użytkownikowi swobodny dostęp do zasobów stacji telewizyjnych, materiałów VOD czy też korzystania z ulubionych kanałów wideo.